Category Archives: Auto

Auto gāzes iekārtas

Šobrīd, kad benzīna un dīzeļdegvielas cenas kāpj debesīs, auto gāzes iekārtas uzstādīšana ir ekonomisks risinājums. Lai uzstādīšana atmaksātos gadā ir jānobrauc vairāk kā desmit tūkstoši kilometru, taču ilgtermiņā tas lielākajai daļai noteikti atmaksājas, neskatoties uz to, ka arī auto gāzes cena pakāpeniski pieaug. Kāds ir ieguvums no auto gāzes iekārtas? Iekārtas uzstādīšana samazina braukšanas izmaksas aptuveni par 60%,… >> »

Ko nozīmē auto ķīla kredīta saņemšanai

Ieķīlāt auto, lai saņemtu aizdevumu ir iespējams arī Latvijā. Tas nebūt nav populārākais aizņemšanās veids, bet, ja ticam statistikai, tas tiek izmantots. Aplūkojam, kas ir vajadzīgs, lai aizņemtos un, kurš rēali no šī visa nopelna.

Auto sievietei

Sievietes ir dažādas, taču lielākajai daļai no viņām patīk auto, kas ir dinamiski un ar labu redzamību. Auto dinamika jeb tautas valodā uzrāviens ir nepieciešams, lai varētu vieglāk veikt apdzīšanas manevrus. Laba redzamība savukārt ir vajadzīga, lai būtu vieglāk kontrolēt situāciju uz ceļa un arī drošāk veiktu jau pieminēto apdzīšanu. Papilldus tam nevaram aizmirst arī par drošību, kas… >> »

Pasaulē lētākais auto

Jebkurš vecs, sliktā stāvoklī esošs auto var būt lēts un pat ļoti lēts. Šis stāsts, tomēr ir par jaunām automašīnām, kuru cena pilnībā atbilst Latvijas iedzīvotāju rocībai. Lai krīt priekškars – ta, ta, ta, tāā – “Tata Motors” (Indija) ražotais Tata Nano ir pats lētākais spēkrats uz planētas. Uzsākot ražošanu Tato Nano cena bija 100000 rūpijas jeb 1600$.… >> »