
Kā tikt galā ar slinkumu
Labdien!
Nezinu kā lai tieku gala ar savu negribešanu neko darīt?
Atbilde:
Ļoti žēl, ka jautājums ir tik skops. Man sanāks plašas iespējamības atbildē un, iespējams, neviena nesakritīs ar Jūsu situāciju.
Cilvēkam negribas neko darīt bieži vien, ja darbs ko viņš dara ir viņam pašam neinteresants vai citreiz darbs ir interesants, bet attiecības darbā nav labas. Bet cik saprotu šajā jautājumā iet runa par to, ka vispār neko negribas darīt. Ja runa iet par to, ka negribas no rīta celties, maz

Brīvdienās aicina atcerēties par īpašuma drošību, neatklāt par daudz sociālajos tīklos un nekāpt uz ledus
Svētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem zagļu uzdarbošanās laikiem, tāpēc drošības eksperti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem gan publicējot informāciju sociālajos tīklos, gan pametot mājokli. Tāpat eksperti iesaka vecākiem izrunāt ar bērniem drošības jautājumus par uzvedību ārpus dzīvesvietas, īpašu uzmanību pievēršot riskiem uz ledus.
“Zagļi bieži vien izmanto cilvēku neuzmanību un izklaidību, tāpēc ieteicams lieku reizi pārliecināties, ka visi logi ir aizvērti un durvis aizslēgtas.

No šodienas Rimi veikalos sāk tirgot pirmos Latvijā audzētos sarkanos tomātus
Sākot no šodienas Rimi veikalos visā Latvijā ir iespējams iegādāties Latvijā audzētos sarkanos Komeet šķirnes tomātus, kas auguši ziemas siltumnīcu kompleksā Mežvidi Kārsavas novadā un kurus piegādā SIA Latgales dārzeņu loģistika. Kilograms pirmo pašmāju sarkano tomātu maksās Ls 3.89.
“Rimi veikalos pieejamie tomāti ir audzēti neskartā tīrā vidē, pielietojot dabai draudzīgas “zaļas” tehnoloģijas, tiem ir lieliska kvalitāte un izsmalcināta garša,” par pirmajiem Latvijā izaudzētajiem sarkanajie

Pētījums: jauniešu kabatas nauda labi atspoguļo ģimenes lietpratību finanšu jautājumos
Swedbank Privātpersonu finanšu institūta pētījums par jauniešu attiecībām ar naudu parāda vecāku lielo nozīmi jauniešu izglītošanā finanšu jautājumos, lai nākotnē viņi būtu prasmīgi naudas lietās. Vienlaikus vairākas novērotās likumsakarības jauniešu rīcībā ar kabatas naudu liek secināt, ka ar vecāku piemēru vien ir par maz un personīgo finanšu plānošanai jārod vieta arī skolu programmās.
“Kabatas nauda ir jauniešu pirmā pieredze savu finanšu plānošanā, kas kopā ar ģimenē gūto pieredzi veido