Peļņa internetā – vai reāli iespējams?

By | 9 septembris, 2019

Katru dienu pasaulē elektroniskā vidē tiek apgrozīti triljoniem dolāru un katra no mums pienākums ir paņemt daļu no šīs naudas. Protams, darbojoties individuālā līmenī, nav iespējams nopelnīt vairāk par pāris simtiem tūkstošu, veiksmes gadījumā pāris miljoniem dolāru gadā, tomēr ar kaut ko ir jāsāk un es piedāvāju sākt ar pašu svarīgāko.

Dzīvē pats svarīgākais ir laiks un tā izlietošanai ir jābūt jēgpilnai un saturīgai. Strādāt tikai, lai izvilktu līdz nākamajai algai un nedomāt par savu attīstību ir nejēdzīgi, taču diemžēl šādā situācijā ir liela daļa pasaules iedzīvotāju.

Ja Tu lasi šīs rindas, tad jau piederi pie pasaules turīgākās iedzīvotāju daļas un Tev ir dota privilēģija, izmantot savu laiku, lai kļūtu ļoti bagātam un palīdzētu citiem. Pirms sāc to darīt, izdomā, ko darīsi ar jauniegūto bagātību, kā to izlietosi. Nedomā tikai par sevi. Vismaz 1/10 daļa ienākumu Tev ir jāatvēl citiem un tas atmaksāsies vismaz simtkārtīgi. Iespējams, ka tas liekas daudz, taču, kas ir labāk nopelnīt simts tūkstošus un desmit no tiem atdot citiem vai nopelnīt trīs tūkstošus un visu paturēt sev. Šajā brīdī nav runa par ticēšanu vai neticēšanu, šo principu vajag pārbaudīt uz sevis.

Peļņa internetā – ko tas no tevis prasīs?

Viss, kas šajā dzīvē ir patiesi labs un vērtīgs vienmēr ir arī dārgs. Dārdzība šajā gadījumā  nav tikai nauda, bet arī laiks, ko veltīsi biznesa attīstībai. Ja jums ir dators ar interneta pieslēgumu, tad tas ir viss, kas nepieciešams, lai gūtu peļņu. Lai nopelnītu vairāk ir jāiegulda vairāk, taču vismaz sākotnēji nekas cits nebūs nepieciešams.

Kas nebūs vajadzīgs? Nebūs jāieķīlā auto, māja, govs vai draudzene. Tāpat arī nevajadzēs nevienam neko maksāt. Kā jau noskaidrojām lielākais ieguldījums būs laiks, bet tam ir nepieciešams gribasspēks.

Interneta būtiskākā priešrocība ir iespēja izplatīt savas idejas, veidot biznesu ar maksimāli maziem resursiem. Cilvēki, kuriem ir laba ideja un gribasspēks strādāt vairāk kā citiem var gūt panākumus un kļūt pasakaini bagāti. Kā to visu panākt? Ja esiet gatavi strādāt 6 – 12 mēnešus vismaz 3 stundas dienā, tad varu 100% apgalvot, ka šajā laikā jūs spēsiet izveidot sev alternatīvu ienākumu avotu, kas ļaus nodrošināt pārticīgu dzīvi. Trīs stundas var atlicināt ikviens – pēc darba, studijām vai vienkārši brīvajā laikā.  Nepārprotiet, pirmo peļņu jūs gūsiet jau daudz ātrāk, taču ar 50 eur, 100 eur pat 500 eur neko daudz nevar pasākt. Šobrīd mēs runājam par peļņu, kas ļauj aiziet no pašreizējā darba, lai pārtiktu tikai no tās naudas, kas tiek gūta internetā. Protams, ja vēlēsieties pašreizējo darbu varēsiet turpināt, jo katram ir vajadzīgs kāds hobijs, bet galvenais ienākumu avots būs internets.

Pirmās naudas ienākšana kontā būs svētki, kas ļaus saprast, ka esat uz pareizā ceļa. Līdz brīdim, kad tas tiešām notiks jums atliek ticēt uz vārda, jo sekošana turpmākajiem padomiem ir balstīta uz zināšanām, ko esmu guvis gadiem strādājot dažādos interneta projektos.

 Nav runa par akadēmiskajām gudrībām, bet par 100% pārbaudītām metodēm un zināšanām, kuras izmantojot var nopelnīt reālu naudu. Katra skolnieka uzdevums ir pārspēt savu skolotāju, es ticu, ka jūs varat sasniegt vēl nebijušas virsotnes un palielināt savu un savu līdzcilvēku labklājību. 

Sākotnēji viss ieguldītais darbs var likties nereāls, bezjēdzīgs, pat slikts joks, taču tas viss mainīsies brīdī, kad ieraudzīsiet pirmo peļņu savā kontā. Tie var būt 10 santīmi vai 15 lati, neapstājieties. Ja gūstat pirmos panākumus, tad esiet paveikuši jau 70% no darba un turpmākais ceļš jau būs krietni vieglāks, jo sākums ir pareizs. Absolūti lielākā daļa salūzt pusceļā, citi brīdī, kad noiets jau 90% ceļa. Daži, kuriem ir pietiekams gribasspēks vai vienkārši vēlme izrauties no viduvējības purva turpina, neskatoties ne uz ko un sasniedz panākumus. Atveriet sevi panākumiem.

Mērķa uzstādīšana un sasniegšana

Nauda internetā ir ļoti daudz, bet lielākā pelņa internetā ir tieši lielajiem uzņēmumiem, kas tajā iegulda vislielākos resursus. Pievēršoties šai nodarbei ir jāuzstāda reālistiski mērķi. Ir labi gribēt iegūt miljonu latu, taču šis mērķis ir jāsadala daudzos mazos apakšmērķos. Piemēram, pirmajos trīs mēnešos vēlos iegūt 50 Ls, noslēgt desmit darījumus vai palielināt savas lapas apmeklējumu līdz 100 cilvēkiem dienā. Sasniedzot pirmo apakšmērķi izvirziet nākamo nedaudz lielāku, taču vienlaikus nezaudējiet perspektīvu – piemēram, uzstādīto miljons latu slieksni. Paralēli gan paturiet prātā, ka vislabākie mērķi ir tie, kas paredz noteiktu vērtību attīstīšanu, palīdzību citiem cilvēkiem vai gluži vienkārši ne tikai finansiālu dimensiju. Ja nauda kļūst par galveno vai pat vienīgo vadmotīvo, tad vienā brīdī kļūst ļoti grūti turpināt iesākot. Sākumā būs entuziasms, taču tas var noplakt. Ja nav mērķis un izpratne, ka naudu internetā var iegūt tikai ar pastāvīgu un nepārtrauktu darbu, tad panākumi būs daudz mazāki vai izpaliks vispār.