Category Archives: Interesanti

Tulki joprojām pieprasīti arī Latvijā

Kad bija pēdējā reize, kad kaut ko tulkojāt internetā? Šodien, vakar, pēdējā mēneša laikā? Uzturoties ārzemju lapās, iepērkoties ārvalstu veikalos vai rakstot pētnieciskos darbus, bieži nākas kaut ko tulkot. Parasti izlīdzamies ar Google, Bing, Deepl vai Tildes tulkotāju, bet reizēm ir vajadzīgs arī profesionālāks un precīzāks tulkojums. Dokumentu tulkošana Dokumentu tulkošana ir principā vienīgā situācija, kad parastam cilvēkam… >> »

Skaisti kapu pieminekļi par labu cenu

Kapu piemineklis ir vajadzīgs katrai kapavietai. Minimums, kas vajadzīgs ir kapakmens ar vārdu un uzvārdu, taču var izgatavot arī skaistākus un pievilcīgākus. Dažādās krāsās, formās un pat kapu ansambļus, kas sastāv no vairākām daļām.

Angļu valodas kursi iesācējiem vai valodas uzlabošanai

Latvieši, kas dzimuši pēc 1979. gada angļu valodu ir mācījušies skolās, taču mācību kvalitāte ne vienmēr bija pietiekami augsta, lai valodu varētu lietot arī praktiski. Arī tad, ja angļu valodas skolotāja paveica lielisku darbu, taču valoda netika lietota, tā, visticamāk, tika piemirsta. Paralēli ir arī pietiekami daudz cilvēki, kuriem vienīgā svešvaloda skolā bija vācu. Šobrīd angļu valoda ir… >> »

Kur pirkt lētas mēbeles

Mēbeles nav lēts pirkums, sevišķi, ja runājam par kvalitatīvām mēbelēm. Vairums Latvijas iedzīvotāju pērk jaunas mēbeles tikai tajās retajās reizēs, kad pārvācas uz jaunu mājokli, piedzimst bērns vai arī vecās saplīst. Tas nav slikti, taču lielā mērā liecina par sabiedrības pārticības līmeni. Salīdzinot ar Rietumeiropu esam nabadzīgi. Turīgās sabiedrībās cilvēki var atļauties pirkt jaunas mēbeles vismaz katru otro… >> »

Vai nauda var darīt laimīgu?

Cik daudzi no mums ik dienu sapņo, ka varētu vinnēt loterijā miljonu vai izdomāt kādu biznesa ideju, kas padarītu stāvus bagātu. Tas ir iespējams, taču šāda iespējamība ir gaužām maza. Tie cilvēki, kuriem ir nauda, to parasti iegūst a) mantojuma veidā, b) ar smagu darbu, c) ar viltību, d) ar uzņēmību, e) izdarot kādu noziegumu. Brīžos, kad notiek režīmu… >> »

Peļņa internetā – vai reāli iespējams?

Katru dienu pasaulē elektroniskā vidē tiek apgrozīti triljoniem dolāru un katra no mums pienākums ir paņemt daļu no šīs naudas. Protams, darbojoties individuālā līmenī, nav iespējams nopelnīt vairāk par pāris simtiem tūkstošu, veiksmes gadījumā pāris miljoniem dolāru gadā, tomēr ar kaut ko ir jāsāk un es piedāvāju sākt ar pašu svarīgāko. Dzīvē pats svarīgākais ir laiks un tā izlietošanai… >> »