Category Archives: Interesanti

Vai nauda var darīt laimīgu?

Cik daudzi no mums ik dienu sapņo, ka varētu vinnēt loterijā miljonu vai izdomāt kādu biznesa ideju, kas padarītu stāvus bagātu. Tas ir iespējams, taču šāda iespējamība ir gaužām maza. Tie cilvēki, kuriem ir nauda, to parasti iegūst a) mantojuma veidā, b) ar smagu darbu, c) ar viltību, d) ar uzņēmību, e) izdarot kādu noziegumu. Brīžos, kad notiek režīmu… >> »

Peļņa internetā – vai reāli iespējams?

Katru dienu pasaulē elektroniskā vidē tiek apgrozīti triljoniem dolāru un katra no mums pienākums ir paņemt daļu no šīs naudas. Protams, darbojoties individuālā līmenī, nav iespējams nopelnīt vairāk par pāris simtiem tūkstošu, veiksmes gadījumā pāris miljoniem dolāru gadā, tomēr ar kaut ko ir jāsāk un es piedāvāju sākt ar pašu svarīgāko. Dzīvē pats svarīgākais ir laiks un tā izlietošanai… >> »

Tējas veidi un izcelsme

Tējas cienītāji un baudītāji jau sen ir atklājuši, ka bez vienkārši zaļās un melnaš tējas pastāv ļoti daudzi dažādi veidi un kvalitātes atšķirības. No svara ir izcelsmes valsts, iegūšanas laiks, tējas veids un, protams, cena. Pati dārgākā tēja kilogramā maksā daudzus tūkstošus, bet, lai nopirktu vienkārši labu tēju tik daudz naudu nevajadzēs.